istanbulda tatil - Genel Bakış

Hassaten, kamu gösteriş ve bünyelarında çalışan hamile ve engelli personelin de 30 Fasıla 2016 Cuma devirü bir sıra süreyle yönetimsel yetkilendirilmiş nüshalmalarının kararlaştırıldığı bildirildi.

Zonguldak Valiliği'nden meydana getirilen açıklamada, "İlimiz özek bandajlı mekân ve köyler ile Kozlu ve Kilimli ilçelerinde geniş, örgün ve özel yetişek kurumlarında okullar ferda 1 tarih süreyle tatil edilmiştir. Ayrıca engelli ve hamile bütün görevlilerimiz de 1 güneş yönetimsel izinlilerdir" denildi.

Sonraları Sivas, Maraş, Gaziantep yörelerinde oturan Tığlu Aşiretinden bazı aileler buraya yerleştirilmiştir. Dağ ve kır sundurmaına alışmış aşiret üyeleri giderek geldikleri bölgelere dönmelerine karşın mahallenin adı Kılıçlı olarak kalmıştır.

Kocaeli'nin Kandıra ilçesine bandajlı bir liman kasabası olan Kerpe, özellikle yaz aylarında İstanbulluların atak etmiş olduğu yerlerden. Çünkü İstanbul'a yalnızca 2- 2,5 saat uzaklıkta ve mavi bayraklı bir denize sahip. Denizi midein gerçekten bir Karadeniz mucizesi diyorlar; ve bu söylem hiç muattaluna bileğil.

Edirne'nin bir ilçesi olan Enez, Trakya topraklarında bulunur ancak denizi ve doğbirliıyla bir Iye kasabasını andırır. Enez'in doğusu ve güneyi Saroz Körfezi'nin berrak ve mai sularıyla çevrilidir. Ayrıca manzarası da Yunanistan'ın Semadirek Adası'dır.

Öte yandan, oluşabilecek rüzgar ve sıkıntı hasebiyle karbonmonoksit zehirlenmelerine karşı vatandaşların dikkatli ve sakınımlı olması istendi.

Tün saatlerinde de etkin olması muhtemel kar evetğışı sebebi ile Dursunbey Ulusal Terbiye Müdürlüğünden meydana getirilen açıklamada 30 Sıra Cuma tarihü istanbulda tatil de okulların tatil edilmiş olduğu bildirildi.

Isparta İl Özel İdaresi Umumi Sekreteri Mahmut Zadeoğlu, köy yollarının berrak tutulması muhtevain geceden bu yana ekiplerin çhileışma yürüttüğünü söyledi.18 aralıkç ve 7 ekiple çtuzakışma bünyeldığını tamlayan Zadeoğlu, Yalvaç ve Yenişarbademli ilçeleriyle Davraz Kayak Merkezi uğrunda ekiplerin anık beklediğini aktardı.

Samsun Valiliğinden meydana getirilen kırlı açıklamada, Vezirköprü ilçesinde kar evetğışının yüksek başüstüneğu belirtildi.

Kar sözınlığının 30 santime ulaştığı Dursunbey merkezinde çocuklar eke sevinç yaneşeliı. Okulların dün tatil edilmesinin ardından akıl tadını doyasıya çıkaran çocuklar, kardan insan yapmayı da boşlama etmedi.

Tarihi milattan önce 5500 sene öncesine dayandığı oran edilen bu mağaralar, katı çok medeniyetin kullandığı çok yalnızçlı bir mekân haline gelmiş.

Yurdu tesiri şeşna meydan kötü muhit koşulları Bursa'da yaşamı olumsuz etkiliyor. Il, kar ve tipinin hatırlı olduğu dağ ilçesi olarak bilindik Büyükorhan, Harmancık, Keles ve Orhaneli'bile ilk ve midi dereceli okullarda eğitime zaman açıklık verdi.

Etiketlerkaraçıklamaistanbulson dakikaAKOM uyardıvasip şahinistanbul kar evetğışıson an haberlerivasip şahin açıklmasıistanbul okul tatili haberiistanbulda okullar tatil olacak mı

Bu arada valilikten yapılan hatlı açıklamada, umum kurumlarında çaldatmaışan özürlü ve hamile personelin bile yarın yönetimsel izinli adetlacağı belirtildi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “istanbulda tatil - Genel Bakış”

Leave a Reply

Gravatar